samotność na imprezie

Sposoby na spędzanie czasu wolnego - zakupy, koncerty, kursy. Zajrzyj, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie!
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:00

samotność na imprezie

Post autor: Eliza111 »

Chcę zwiększyć swoją atrakcyjność podczas moich weekendowych wypadów na imprezy. Mam problem z pewnością siebie, co ciężko przeszkadza mi w poznawaniu nowych osób. jakieś rady dla mnie? macie jakieś sprawdzone sposoby?
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 36
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:47

Re: samotność na imprezie

Post autor: Zośka123 »

Polecam Ci przetestować feromony firmy http://xn--wiat-feromonowdesire-o0d.pl/ Zakupiłem butelkę i efekty były bardzo pozytywne, podczas imprez poczułem pewność siebie oraz zainteresowanie innych osób. Tobie może tez to pomoże.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 36
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:47

Re: samotność na imprezie

Post autor: Zośka123 »

Sprawdź i testuj. A jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:00

Re: samotność na imprezie

Post autor: Eliza111 »

Czy stosowanie feromonów to bezpieczna opcja?
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 36
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:47

Re: samotność na imprezie

Post autor: Zośka123 »

Oczywiście, że tak, wszystko co musisz wiedzieć masz opisane na stronie. Najważniejsze byś stosowała odpowiednią ilość, aby efekt nie był odwrotny do oczekiwanego.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:00

Re: samotność na imprezie

Post autor: Eliza111 »

Zaraz zamówię buteleczkę na próbę. Dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Adana
Posty: 26
Rejestracja: 17 cze 2019, 11:02

Re: samotność na imprezie

Post autor: Adana »

Mamy takie czasy, że wiele osób musi radzić sobie z rozłąką z najbliższymi czy z samotnością. Imprezy też przeniosły się do internetu. Znalazłam wiele przydatnych porad na ten temat na stronie https://samotnosc.org.pl/ . Jest tam sporo informacji, o tym, jak radzić sobie z rozłąką lub samotnością. Wskazówki są dla osób, które są same od dłuższego czasu, a także dla tych, co przez pandemię pozostają daleko od rodziny.
ODPOWIEDZ