ZwCAD 2019/2020 - Wasze opinie

Sposoby na spędzanie czasu wolnego - zakupy, koncerty, kursy. Zajrzyj, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie!
Awatar użytkownika
Rosi
Posty: 276
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

ZwCAD 2019/2020 - Wasze opinie

Post autor: Rosi »

Cześć,
Chciałbym zapytać Was z jakiego programu CAD warto korzystać oraz czy ktoś może słyszał więcej na temat ZwCAD 2019? Byłbym bardzo wdzięczny za konkretne podpowiedzi!
Awatar użytkownika
TomaszMM
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:19

Re: ZwCAD 2019/2020 - Wasze opinie

Post autor: TomaszMM »

W mojej opinii bardzo dobra propozycja to oczywiście ZwCad o którym więcej dowiecie się bezpośrednio na https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-opis-sk ... jalna.html w przypadku którego można liczyć na stałe aktualizacje, wsparcie obsługi i co najważniejsze stabilność działania. Mam nadzieję, że na wersji próbnej też się sami co do niego przekonacie i nie będziecie żałowali zakupu!
Awatar użytkownika
SebastianEl
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2020, 11:29

Re: ZwCAD 2019/2020 - Wasze opinie

Post autor: SebastianEl »

TomaszMM pisze: ↑24 mar 2020, 12:59 W mojej opinii bardzo dobra propozycja to oczywiście ZwCad o którym więcej dowiecie się bezpośrednio na https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-opis-sk ... jalna.html w przypadku którego można liczyć na stałe aktualizacje, wsparcie obsługi i co najważniejsze stabilność działania. Mam nadzieję, że na wersji próbnej też się sami co do niego przekonacie i nie będziecie żałowali zakupu!
Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam również ZwCAD program który świetnie się rozwija, jednocześnie można liczyć na konkurencyjne ceny i duży wybór nakładek i możliwość wygodnej pracy. Działa stabilnie i wsparcie techniczne również jest na wysokim poziomie!
Awatar użytkownika
Rosi
Posty: 276
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: ZwCAD 2019/2020 - Wasze opinie

Post autor: Rosi »

Bardzo dziękuję za pierwsze wskazówki, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście czekam na kolejne informacje oraz podpowiedzi odnośnie tego CAD-a bądź ewentualnie innej z opcji.
Awatar użytkownika
Markuzz
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 8:56

Re: ZwCAD 2019/2020 - Wasze opinie

Post autor: Markuzz »

Ja mogę dołączyć do wypowiedzi poprzedników i też pozytywnie wypowiedzieć się w zakresie wyboru programu ZwCAD 2019/2020. Przede wszystkim ważna jest stabilność działania, jednocześnie konkurencyjne ceny i oczywiście pełna integracja z innymi programami CAD. Korzystam i jak do tej pory idzie mi świetnie (tym bardziej, że na początku szkolenie bardzo pomogło).
Awatar użytkownika
TomaszMM
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:19

Re: ZwCAD 2019/2020 - Wasze opinie

Post autor: TomaszMM »

W takim razie jak idzie praca, jesteś zadowolony z wyboru? :)
Awatar użytkownika
Rosi
Posty: 276
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: ZwCAD 2019/2020 - Wasze opinie

Post autor: Rosi »

TomaszMM pisze: ↑23 kwie 2020, 15:11 W takim razie jak idzie praca, jesteś zadowolony z wyboru? :)
Dziękuje za pytanie :) Akurat idzie naprawdę dobrze, to dopiero początek ale rzeczywiście jest w porządku. Działa stabilnie, jest dość wygodny i jednocześnie kompatybilny z innymi. Pozdrawiam i Tobie również polecam sprawdzić jeśli szukasz rozwiązania dla siebie do pracy.
Awatar użytkownika
TomaszMM
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:19

Re: ZwCAD 2019/2020 - Wasze opinie

Post autor: TomaszMM »

No to dobrze! Chyba i na mnie też w takim razie przyjdzie czas ;)
ODPOWIEDZ