Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 253
Rejestracja: 20 sty 2019, 14:08

Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: aktywna »

Jeśli potrzebujesz poręcznego zamiennika fotelików dziecięcych to polecam skorzystać z możliwości jakie dają pasy https://smartkidbelt.com/pl/ Nie tylko nie zapłacisz za nie dużo ale także możesz się czuć bezpiecznie bo mają wszelkie dopuszczenia i atesty. Najlepsze że zawsze możesz je mieć pod ręką bo są poręczne.

mbank kredyt chf
Awatar użytkownika
kasjopeja
Posty: 115
Rejestracja: 21 sty 2020, 10:53

Re: Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: kasjopeja »

skb sa super, u nas najstarszy syn sie w nich wozi, idealne jak juz dziecko jest za duze na fotelik
Awatar użytkownika
krasiczka
Posty: 42
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:15

Re: Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: krasiczka »

kasjopeja pisze: ↑28 mar 2020, 15:04 skb sa super, u nas najstarszy syn sie w nich wozi, idealne jak juz dziecko jest za duze na fotelik
mam podobnie, starsze dziecko jest juz za duze na fotelik, jest mu poprostu nie wygodnie ale na zwykle pasy z auta jeszcze za maly. nie chce uzywac podkladek bo sa zle i niebezpieczne ale te pasy sa rewelacyjne
ewuś

Re: Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych

Post autor: ewuś »

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem są foteliki i tego się trzymam. Miałam jedynie wątpliwości co do wyboru modelu ale wiele moich znajomych polecało mi foteliki recaro więc na taki też zakup się zdecydowałam i jestem bardzo zadowolona. Solidne wykonanie, oddychający materiał.
ODPOWIEDZ