Mała drukarka kolorowa 3D

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Angelina_72
Posty: 8
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:46

Mała drukarka kolorowa 3D

Post autor: Angelina_72 »

Cześć! Poszukuję małej drukarki kolorowej 3D w przystępnej cenie. Znacie może sklepy gdzie warto by było zakupić taką drukarkę?
Awatar użytkownika
magda-80
Posty: 6
Rejestracja: 17 maja 2019, 18:49

Re: Mała drukarka kolorowa 3D

Post autor: magda-80 »

Moim zdaniem warto by było zainwestować w drukarkę Da Vinci Color Mini. Jest w bardzo przystępnej cenie a umożliwia drukowanie bardzo atrakcyjnych realizacji.
Awatar użytkownika
Godfryd
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2019, 2:00

Re: Mała drukarka kolorowa 3D

Post autor: Godfryd »

Ja u siebie mam Drukarkę 3D Da Vinci Super. Pozwala mi na drukowanie modeli naprawdę wysokiej jakości. Zawsze możesz sprawdzić czy taka Ci odpowiada.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 92
Rejestracja: 27 lut 2020, 14:05

Re: Mała drukarka kolorowa 3D

Post autor: stokrotka »

Ja mam tradycyjną drukarkę i mi to wystarcza. Właśnie znalazłam nawet sklep https://www.drukuj24.pl/drukarka/canon- ... -2550.html gdzie jeszcze taniej mogę kupić do niej tusze- co mnie bardzo cieszy. Także teraz jeszcze więcej będę mogła drukować.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2020, 4:50 przez stokrotka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kielecki
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2020, 1:46

Re: Mała drukarka kolorowa 3D

Post autor: Kielecki »

Fajny gadżet, ale mało potrzebny.
małaZ

Re: Mała drukarka kolorowa 3D

Post autor: małaZ »

Drukowanie przestrzenne to technologia, która jest obecnie coraz częściej wykorzystywana. Zaraz po niej najpopularniejszą jest skanowanie 3D . Fajny artykuł na temat tego czym równi się skanowanie stykowe o bezstykowego znalazłam na stronie http://namaste.com.pl/stykowe-i-bezstyk ... i-roznice/ . Takie informacje mogą okazać się naprawdę cenne dla osób interesujących się tym właśnie tematem.
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Mała drukarka kolorowa 3D

Post autor: eweran »

Na mnie takie drukarki, które dają możliwość druku w technologi 3D robią bardzo duże wrażenie. To tylko świadczy o tym jak bardzo rozwija się technologia i pojawiają nowoczesne rozwiązania. A druk 3D ma bardzo szerokie zastosowanie i to w różnych dziedzinach. Rodzaje drukarek też są różne, wszystko zależy od tego do czego konkretnie będą wykorzystywane. Są między innymi drukarki 3D z projektorem DLP , które dają szerokie możliwości zastosowania, nawet w przemyśle. Warto przed konkretnym wyborem poznać różnice między takimi urządzeniami żeby wybrać najbardziej przydatne.
Awatar użytkownika
yerba
Posty: 161
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:14

Re: Mała drukarka kolorowa 3D

Post autor: yerba »

Sama osobiście szukam czegoś do drukowania, aktualnie moja drukarka się zepsuła i trzeba zainwestować w nową. Najbardziej zależy mi żeby to była polska drukarka 3D do domu, bo lubię wspierać polskie firmy. Doskonale, jakby miała dość duże pole robocze i była bezawaryjna, bo nie chcę inwestować dodatkowo w naprawy - zależy mi na dobrym sprzęcie na lata. Znacie jakiś sklep?
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Mała drukarka kolorowa 3D

Post autor: lasend »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało
się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na
szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie!
Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej. Znajdziesz
u nich Muszę przyznać, że długo szukałem konkretnych informacji na ten
temat, ale w końcu trafiłem na rzetelny artykuł z informacjami. Sprawdź i sie przekonaj wystarczy klik! https://bingraf.pl/
ODPOWIEDZ