System monitoringu

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
pięć

System monitoringu

Post autor: pięć »

Macie monitoring w domu? Jak wygląda instalacja czegoś takiego? Czy patrol przyjeżdża za każdym razem czy najpierw na przykład dzwonią? Kto może podzielić się doświadczeniem?

osb czy mfp
Małgosia

Re: System monitoringu

Post autor: Małgosia »

Ja monitoring mam tylko w firmie. Świetnie sprawdzają się systemy cctv, które pozwalają na zdalną kontrolę tego co dzieje się na terenie biura lub zakładu, a także rejestrują zapisy z kamer. Wiele osób nie chce monitoringu ze względu na koszta, jednak uważam że jest on niezbędny.
Awatar użytkownika
kornik
Posty: 107
Rejestracja: 09 gru 2019, 20:27

Re: System monitoringu

Post autor: kornik »

a tutaj patrzylas? https://www.megascena.pl/kamery-do-monitoringu/ jak szukalem kamer do domu to wlasnie u nich sie zaopatrzylem, maja i wewnetrzne , i zewnetrzne, duzy wybór
wiór

Re: System monitoringu

Post autor: wiór »

Posiadamy monitoring CCTV, jak również cały system alarmowy, który udało nam się w pełni kupić w firmie ALERTUS, która jest autoryzowaną firmą zabezpieczeń mienia https://www.alertus.pl/monitoring-cctv. Ich oferta jest rozbudowana, posiadają szeroki asortyment, mają przy tym atrakcyjne ceny, więc opłaca się skorzystać z ich oferty. Nam dodatkowo doradzili, co wybrać, co się najlepiej u nas sprawdzi, są rzetelni, polecam.
matrioszką

Re: System monitoringu

Post autor: matrioszką »

pięć pisze: ↑23 paź 2020, 7:55 Macie monitoring w domu? Jak wygląda instalacja czegoś takiego? Czy patrol przyjeżdża za każdym razem czy najpierw na przykład dzwonią? Kto może podzielić się doświadczeniem?
my mamy ale nie zakladany przez firme tylko indywidualnie. gotowy zestaw z lanberga u nas z 8 kamerami ale sa tez z 4 :)
Awatar użytkownika
pawica
Posty: 101
Rejestracja: 23 lis 2019, 14:22

Re: System monitoringu

Post autor: pawica »

U nas panowie z merserwis polecili nam lascar bo są to wysokiej jakości produkty często stosowane w różnych systemach i instalacjach. Na pewno warto wziąć pod uwagę ich zdanie bo niewątpliwie się na tym znają a ja zawsze liczę się z takimi opiniami 8-)
Radeks

Re: System monitoringu

Post autor: Radeks »

Mam takie rozwiązania zarówno w firmie jak i w domu. Cały system inteligentnego domu na Satelu, w tym alarm i monitoring, wszystko będzie pod 1 centralne.

Warto jest sprawdzić sobie systemy alarmowe w firmie ASD - mają wiele rozwiazań dla każdego budżetu. Jeśłi nie wiecie co wybrac, polecam kontakt. Na pewno powinni coś dobrego dobrać.
ODPOWIEDZ