Technologia SLS

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Arlie
Posty: 94
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:14

Technologia SLS

Post autor: Arlie »

Słyszeliście już o takiej technologii? Chodzi mi tutaj o drukowanie za pomocą spiekania selektywnego. Dzięki temu łatwo i szybko można otrzymać dowolny element z tworzywa sztucznego. Wiem, że świetnie radzą sobie z tym Ci fachowcy http://3d-up.pl/technologie/druk-3d-sls ... -sintering . Do tego wszystkiego posiadają bardzo niskie ceny. Jak najbardziej zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.
Niezależność emocjonalna to potęga, warta milion razy więcej niż niezależność finansowa, która najczęściej pomaga tylko przez pewien czas lub wcale.
Awatar użytkownika
Aneta76
Posty: 18
Rejestracja: 05 lut 2020, 7:20

Re: Technologia SLS

Post autor: Aneta76 »

Szczerze to jeszcze nie słyszałam o takiej technologii, ale to prawda, że rozwój wszelkich technologii jest tak niebywały, że niemal każdego dnia dokonywane są nowe odkrycia. Widać to niemal w każdej dziedzinie, więc i branża tworzyw sztucznych nie zostaje w tyle. Powszechnie nazywany plastik jest niemal wszędzie! Oczywiście nie mam na myśli tylko negatywnej strony plastikowych zanieczyszczeń, ale tego, że odpowiednio użytkowany na prawdę znacząco ułatwia nam życie.
ODPOWIEDZ