TV & Soundbar

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
kar0lina
Posty: 7
Rejestracja: 01 sie 2020, 16:59

TV & Soundbar

Post autor: kar0lina »

Cześć! Wczoraj podczas burzy dokonał żywota mój leciwy telewizor, więc zdecydowałam że trzeba coś kupić nowego. Macie jakieś sprawdzone modele? Jaką firmę polecacie? Słyszałam że warto dokupić soundbar, co myślicie o tym? :D
nęvada

Re: TV & Soundbar

Post autor: nęvada »

Ja mam sprzęt TCL 65EC780 z wbudowanym soundbarem, jest mega. Często oglądamy filmy, gramy w gry dźwięk jest super. Wcześniej myśleliśmy zeby kupić kino domowe ale soundbar sprawdza się na tyle dobrze, że już nie było sensu kupować dodatkowego sprzetu.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 221
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: TV & Soundbar

Post autor: Winiett »

Dobry obraz i dźwięk to idealne połączenie do oglądania ulubionych filmów i seriali oczywiście, dlatego też planuje taki zakup w najbliższym czasie. Mam na oku już konkretny model, ale jeszcze czytam i o innych. Na stronie https://www.taniomania.pl/t/telewizor-65-cali-4k przeglądam kilka opcji na zakup telewizora 65 cali oczywiście 4k tylko wchodzi w grę.
Łonek

Re: TV & Soundbar

Post autor: Łonek »

Jak szukacie jakichś fajnych propozycji w zakresie telewizorów to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście też sobie wzięli pod uwagę ofertę Manta u których znajdziecie kilka naprawdę fajnych propozycji również w większych rozmiarach, ale również licząc na funkcje smarttv, czy też systemem android tv. Ja wybrałem sobie 50LUA19D 50 calowy i u nas w salonie jak najbardziej się sprawdza ;)
kafar
Posty: 193
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: TV & Soundbar

Post autor: kafar »

Kiedyś się bałem zamawiać elektroniki online, teraz wiem, że tak można ładnie zaoszczędzić.
I korzystam dlatego. Jeśli też szukacie odbiorników to najtańsze telewizory są w ofercie sklepu esas.pl. Szybko wysyłają, przesyłki zabezpieczone, ubezpieczone. Towar do klienta dociera w 100% sprawny, oryginalny, w idealnym stanie, dokładnie taki jak samemu można odebrać ze sklepu.
mórarz

Re: TV & Soundbar

Post autor: mórarz »

Ja z kolei pod mój telewizor zamówiłem specjalistyczny uchwyt na LCD. Zaproponowany przez https://dk-shop.com.pl/uchwyty-do-tv/1/full , mocno urozmaicił wnętrze i pozwolił na oglądanie telewizji w przyjemniejszych warunkach. Może i Wam to przypasuje?
Oleś

Re: TV & Soundbar

Post autor: Oleś »

W takim razie jeżeli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie telewizorów to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Manta u których znajdziecie na przykład modele te mniejsze, jak i większe. Ja do salonu wybrałem model 43LUW121D o rozdzielczości 3840×2160 UHD, klasą energetyczną 42 kWh/1000h i rozmiarze oczywiście 43.
zosfia.sosna1

Re: TV & Soundbar

Post autor: zosfia.sosna1 »

Ostatnio wpadł mi ciekawy artykuł poruszający nie wszystkim znajomy temat telewizorów i telefonów. W dzisiejszych czasach prawie każdy ma telefon i telewizor w domu, ale czy ktokolwiek zastanawiał się jak wyglądałoby życie bez tego sprzętu. Wynalezienie telefonu, telewizora - przyczyny i skutki. Więcej na ten temat znajdziecie na tej stronce https://84studio.pl/wynalezienie-telewi ... -i-skutki/ Miłego czytania.
ODPOWIEDZ