Wózek Anex Air - x

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 79
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:46

Wózek Anex Air - x

Post autor: Tomasz96 »

Zastanawiam sie, czy polecilibyście dla małego dziecka wózek Anex Air - x? W https://umalucha.pl/produkt/wozek-spacerowy-anex-air-x jest napisane, że można w nim przewozić dzieciaki do 22kg, więc jego funkcjonalnosć jest spora. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
boyce233
Posty: 209
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:31

Re: Wózek Anex Air - x

Post autor: boyce233 »

My szukaliśmy wózka na stronie https://www.ceneo.pl/Wozki_spacerowe i znaleźliśmy i już dłuższy czas używany i jest ok. Spodobał mi się, przez zakupem najpierw byliśmy w sklepie i oglądaliśmy, sprawdzaliśmy, teraz też bez zarzutu, wszystko super i sprawdza się i na miejskich chodnikach i po leśnych ścieżkach tez super się jeździ.
Awatar użytkownika
pawica
Posty: 101
Rejestracja: 23 lis 2019, 14:22

Re: Wózek Anex Air - x

Post autor: pawica »

My nie musieliśmy aż tak się spinać bo dziadkowie nam dołożyli do wózka i kupiliśmy nowego x-landera a to nie jest jakiś bardzo drogi wózek, za to bardzo dobry i solidny, wydajesz raz i służy przez kilka lat a potem możesz też go z powodzeniem odsprzedać
zośka11

Re: Wózek Anex Air - x

Post autor: zośka11 »

Ja zdecydowałam się na wózek Riko Nesa i powiem szczerze, ze nie żałuję. Ten wózek sprawdza się u nas świetnie! Ogoromną jego zaletą są duże, gumowe koła oraz amortyzatory
filiśka

Re: Wózek Anex Air - x

Post autor: filiśka »

mnie się dużo bardziej podobają wózki z Euro Cart, mamy od jakiegoś czasu volt pro - najlepszy! jest odpowiedni dla dzieci do 22 kg także spokojnie starczy na cały okres wózkowania :) niby wysoki a tak mało miejsca zajmuje po złożeniu.
męcka

Re: Wózek Anex Air - x

Post autor: męcka »

filiśka też mysłałam przez chwile o volt pro ale ostatecznie wybraliśmy z mężem spina :) leciutki, idealny dla osob, które sporo podrózują. Zajmuje niewiele miejsca w aucie ( ma nawet specjalny pokrowiec do transportu). podczas podrózy samolotami też się fajnie sprawdza.
Awatar użytkownika
ignata
Posty: 128
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:53

Re: Wózek Anex Air - x

Post autor: ignata »

W sumie wszystkie te wózki które wymieniacie są fajne bo chyba wszystkie miałam okazję widzieć z bliska, ja akurat wybrałam x-landera bo ma fajne bajery no i jest to wygodny i funkcjonalny wózek, składa się i rozkłada jedną ręką i nie muszę się z nim siłować jak gdzieś jedziemy autem
Gośka

Re: Wózek Anex Air - x

Post autor: Gośka »

Air-x to super model:) Sama jeżdżę nim od 2 miesięcy i jestem mega zadowolona. Solidny, wygodny i łatwy w obsłudze a maluch ma w nim sporo miejsca.
Anonimą

Re: Wózek Anex Air - x

Post autor: Anonimą »

Mamy ta spacerówka 2 rok i jestem bardzo zadowolona, jest wygodna, bezpieczna, mieści się do bagażnika, dobrze się ja prowadzi, polecam
luśka3

Re: Wózek Anex Air - x

Post autor: luśka3 »

Anexa nigdy nie miałam. Uważam, ze firma Easy Go ma też fajne spacerówki, my zdecydowaliśmy się na model Virage Ecco :) Syn wyrósł już z gondoli, teraz korzystamy ze wersji spacerowej. ogólnie jest super, wysokość prowadnicy jest regulowana, jako wyższa osoba bardzo to doceniam. dodatkowo bezdętkowe koła i spory kosz na zakupy :)
kłębkowa

Re: Wózek Anex Air - x

Post autor: kłębkowa »

Myślę że lepszej spacerówki niż x-fly nie znajdziesz, to jest typowy wózek na wyjazdy i do samolotu ale doskonale sprawdza się też jako spacerówka na co dzień, no i też jest od 0 do 22kg a więc uniwersalny a tu https://mamygadzety.pl/x-lander-x-fly-recenzja/ możesz o niej poczytać bo jest bardzo dokładnie opisana przez blogerkę
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Wózek Anex Air - x

Post autor: mczay »

Ja polecam EasyGo Virage Ecco. Używam od pierwszych dni życia mojego syna i jestem zachwycona. Wózek nastawiony przede wszystkim na funkcjonalną spacerówkę, więc spokojnie można go używać do końca okresu wózkowania, a do tego jest do 22kg. Poza tym zachwyca designem.
ODPOWIEDZ