artasclinic.com opinie

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Maksyma_87
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 12:50

artasclinic.com opinie

Post autor: Maksyma_87 »

Szukam osób, które miały przeszczepiane włosy, najlepiej w klinice Artas Clinic - myślę o zabiegu i szukam opinii zarówno o samym przeszczepie włosów, jak i klinice.
Awatar użytkownika
Adela-91
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2020, 20:49

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: Adela-91 »

Mój tata po poparzeniu zdecydował się na przeszczep włosów właśnie w klinice artasclinic.com i zdecydowanie możemy polecić to miejsce - profesjonalizm w 100%!
Awatar użytkownika
Zuzanna
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:45

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: Zuzanna »

U mnie z kolei mama oddała się w ręce specjalistów z artasclinic.com i z tego, co wiem zabieg przeszczepu włosów poleca swoim koleżankom, które też tracą włosy po menopauzie.
Awatar użytkownika
strzeżymira1990
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2020, 8:35

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: strzeżymira1990 »

Cóż... U mnie duże problemy z wypadaniem włosów to efekt bulimii i anoreksji, z którą póki co wygrywam. Przeszczep włosów w klinice artasclinic.com był tak naprawdę jednym z elementów terapii - atrakcyjny wygląd pomaga mi walczyć z chorobą.
Awatar użytkownika
inocenty1986
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2020, 13:18

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: inocenty1986 »

Jak zacząłem tracić włosy to nie zwlekałem, nie szukałem ratunki w szamponach i odżywkach tylko od razu zrobiłem przeszczep włosów i dzięki temu prawie nikt się nie zorientował, że straciłem trochę czupryny i że miałem przeszczep! Polecam artasclinic.com jak najbardziej!
Awatar użytkownika
Adrianna-89
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2019, 10:12

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: Adrianna-89 »

Mojej mamie wypadało mnóstwo włosów z powodu menopauzy, problem wyglądał naprawdę poważnie. Zgłosiła się do ekspertów z przeszczep-wlosow-artas.pl i teraz ma bardziej bujną czuprynę niż ja ;)
Awatar użytkownika
Kunegunda_90
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2020, 1:21

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: Kunegunda_90 »

Powiem wam, że ciągły stres w pracy nigdy nie kończy się dobrze. Włosy zaczęły mi wypadać parę miesięcy temu i wyglądało to nieciekawie. Przeszczep włosów w klinice przeszczep-wlosow-artas.pl to było wybawienie.
Awatar użytkownika
Sydonia86
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2020, 4:51

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: Sydonia86 »

Na nic odżywki, wcierki i masaże. Mi pomógł tylko zabieg przeszczepu włosów w przeszczep-wlosow-artas.pl w Warszawie. Szybko i skutecznie!

dali wago
Awatar użytkownika
mojra-88
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2019, 4:32

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: mojra-88 »

Potwierdzam, szampony mogą pomóc co najwyżej osobom z lekkimi problemami z wypadaniem włosów. Poważne przypadki rozwiązują specjaliści w przeszczep-wlosow-artas.pl. Są bardzo skuteczni.
Awatar użytkownika
baldwin1971
Posty: 6
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:55

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: baldwin1971 »

Kiedy włosy zaczynają wypadać garściami, nie ma na co czekać. Lepiej od razu zgłosić się do przeszczep-wlosow-artas.pl, pomogą z każdym problemem.
Awatar użytkownika
Angelina_72
Posty: 8
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:46

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: Angelina_72 »

Zabieg przeszczepu włosów po ciąży pozwolił mi na odbudowanie pewności siebie. Jestem bardzo zadowolona z efektów i cieszę się, że zdecydowałam się na ten zabieg w Centrum Przeszczepu Włosów.
Awatar użytkownika
Achilles-89
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 11:57

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: Achilles-89 »

Niestety, ale problem wypadania włosów z czasem dotyczy coraz większej ilości mężczyzn. W mojej rodzinie łysienie to sprawa genetyczna, ale postanowiłem z tym walczyć. W Kinice Przeszczepu Włosów Elite Waw poddałem się zabiegowi robotem Artas iX i jestem mega zadowolony.
Awatar użytkownika
Miłogost1987
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 4:43

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: Miłogost1987 »

Klinika przeszczepu-wlosow-artas wykonuje świetną robotę. Bardzo się cieszę, że polecili mi ją moi znajomi.
Awatar użytkownika
Zenon_94
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2020, 5:07

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: Zenon_94 »

Wyłysiałem już praktycznie w wieku 23 lat przez wcześniejsze dolegliwości i choroby. Nie chciałem się z tym pogodzić i trafiłem na ich ofertę. Decyzję podjąłem bardzo szybko i teraz mogę cieszyć się gęstymi włosami. Polecam
Awatar użytkownika
Kasandra72
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 4:34

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: Kasandra72 »

W Centrum Przeszczepu Włosów pracują profesjonaliści, którzy doradzili mi odpowiednią metodę uzupełnienia włosów. Nie marzyłam, że będę jeszcze miała tak piękną fryzurę :) Polecam
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: artasclinic.com opinie

Post autor: zukker »

Maksyma_87 pisze: ↑03 lip 2020, 9:05 Szukam osób, które miały przeszczepiane włosy
ja nie miałam i mimo że mi włosy wypadają to raczej sie nie zdecyduję. koleżanka poradziła mi wybrać się do sklepu z perukami https://peruki-sklep.pl/peruki-warszawa i myślę, że to lepsze rozwiązanie, tym bardziej że takie przeszczepy nie zawsze się udają
ODPOWIEDZ