Chirurgia plastyczna Łódź

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Żelisława
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 10:26

Chirurgia plastyczna Łódź

Post autor: Żelisława »

Witam serdecznie :) Możecie polecić mi jakiegoś dobrego chirurga plastycznego w Łodzi? Słyszałam, że w szpitalu Pulsmed są wykonywane takie zabiegi. Może ktoś z was mógłby się podzielić opinią?
Awatar użytkownika
rita-64
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 3:56

Re: Chirurgia plastyczna Łódź

Post autor: rita-64 »

Nie wiem, czy słyszałaś, ale w szpitalu Pulsmed do zabiegów wykorzystuje się komórki macierzyste. Ja poddawałam się tam terapii anti-aging. Wspaniali lekarze, kompleksowa opieka, naprawdę uważam, że warto.
kłiklam

Re: Chirurgia plastyczna Łódź

Post autor: kłiklam »

A co planujesz operować? Ja korzystałam z kliniki doktora Nawrockiego we Wrocławiu gdzie zdecydowałam się na korektę nosa. Doktor jest osobą godną zaufania i zdecydowałam się na zabieg żeby pozbyć się wieloletniego kompleksu. Po zabiegu nos obolały i opuchnięty, ale bez powikłań. Obrzęk szybko minął pozostawiając efekt dokładnie taki jak oczekiwałam. Dziękuję :)

kliniki doktora Nawrockiego we Wrocławiu kliniki doktora Nawrockiego we Wrocławiu kliniki doktora Nawrockiego we Wrocławiu
ODPOWIEDZ