Dłonie

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Unką

Dłonie

Post autor: Unką »

Czy dla Was też tak ważne jest to, żeby mieć zadbane dłonie? Pracuję w takim zawodzie, że - jakkolwiek by to nie zabrzmiało - klienci ciągle patrzą mi na ręce, więc dla mnie to priorytet, żeby mieć estetyczne, zadbane dłonie i paznokcie. Jak to jest u Was? też przywiązujecie do tego wielką wagę?
Michałki

Re: Dłonie

Post autor: Michałki »

Zadbane dłonie to również paznokcie, i tutaj mogę odesłać do fajnych stylizacji https://fajnepaznokcie.pl/paznokcie-zelowe-warszawa/. Korzystam z paznokci żelowych bo obgryzam paznokcie a ta metoda jest idealna jeśli płytka jest w niezbyt dobrej kondycji i wygląda nieestetycznie.
Kłopotliwa

Re: Dłonie

Post autor: Kłopotliwa »

Unką pisze: ↑30 maja 2021, 19:04 Czy dla Was też tak ważne jest to, żeby mieć zadbane dłonie? Pracuję w takim zawodzie, że - jakkolwiek by to nie zabrzmiało - klienci ciągle patrzą mi na ręce, więc dla mnie to priorytet, żeby mieć estetyczne, zadbane dłonie i paznokcie. Jak to jest u Was? też przywiązujecie do tego wielką wagę?
Gdy moje paznokcie wyglądały nieestetycznie to kupiłam odżywkę Eveline 6w1 i nią zaczęłam malować. Lepiej rosną, wyglądają jak pomalowane a do tego koszty nieduże
ODPOWIEDZ