Markowe zapachy

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Karina_60
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2020, 5:56

Markowe zapachy

Post autor: Karina_60 »

Hej hej! Znacie drogerię internetową kalaaps.pl? Zamawiacie stamtąd perfumy? Znalazłam w ich ofercie swój ulubiony zapach, ale chcę się upewnić, że to oryginał, bo wiele razu już zawiodłam się na zakupach online.
Awatar użytkownika
Brygida1994
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 11:08

Re: Markowe zapachy

Post autor: Brygida1994 »

Możesz być spokojna. Często kupuję w tej drogerii zarówno perfumy damskie, jak i męskie i mogę zagwarantować, że to oryginały:) O intensywnym i długo utrzymującym się zapachu. W dodatku w świetnych cenach!
kącka

Re: Markowe zapachy

Post autor: kącka »

ogólnie to jest tak, ze dobre jakościowo perfumy nie muszą kosztować dużo. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać okazji cenowych. jesli chodzi o fajne damskie zapachy ( takie orientalne i kwiatowe) to bardzo lubię Perfumy Lancome Tresor https://e-swiatperfum.pl/perfumy-markow ... resor.html. tu możecie je kupić w pełnowymiarowych flakonikach lub w formie poręcznych perfumetek ( pojemność tylko 33 ml a starczają na długo). zapachy wyraziste i co ważne - bardzo trwałe.
ODPOWIEDZ