najlepsze markowe perfumy

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Magda1979
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2023, 21:49

najlepsze markowe perfumy

Post autor: Magda1979 »

Hej wszystkim! Przychodzę do was z prośbą o pomoc, ponieważ szukam najlepszych markowych perfum. Zawsze lubiłam Dior Homme Parfum i udało mi się je znaleźć w kilku drogeriach w naprawdę fajnych cenach. Poza tym mimo wszystko chciałabym poznać inne marki i ich produkty. Czy ktoś może mi pomóc i polecić jakieś dobre marki? Albo perfumerie internetowe? :P
mariusz3

Re: najlepsze markowe perfumy

Post autor: mariusz3 »

Jeśli stawiasz na markowe perfumy, polecam propozycje od Prady. Swobodnie da się wśród nich znaleźć eleganckie i zarazem uniwersalne zapachy, pasujące i do codziennych i bardziej formalnych stylizacji. Mi np. wyjątkowo przypadłą do gustu kompozycja Luna Rossa Black. Pierwszy flakonik kupiłem w ubiegłym roku, zachęcony opisem zamieszczonym na stronie https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/p ... ossa-black a później kolejne, dochodząc do wniosku, że świetnie się czuję mając na sobie nieco niekonwencjonalną, luksusową lecz niezobowiązującą jednocześnie fuzję drzewno -przyprawowych aromatów.
ODPOWIEDZ