Sposoby na wypadanie włosów

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Maksa_78
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2020, 23:18

Sposoby na wypadanie włosów

Post autor: Maksa_78 »

Cześć wszystkim. Jak myślicie, jak skutecznie powstrzymać wypadanie włosów? Dodam, że próbowałam mnóstwa suplementów i specyfików, ale z działania żadnego z nich nie byłam zadowolona. Myślicie, że mezoterapia skóry głowy i włosów pomoże? Planuję w najbliższym czasie zapisać się na taki zabieg i chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej na jego temat.
kajuś5444

Re: Sposoby na wypadanie włosów

Post autor: kajuś5444 »

Z wypadaniem włosów trzeba radzić sobie szybko, aby nie pojawiły się dość duże zmiany na naszej głowie. Przede wszystkim nie można się poddawać i trzeba używać różnych sposobów. U mnie po kilku próbach pojawił się szampon Anaphase+. Jest przebadany i potwierdzony dermatologicznie oraz laboratoryjnie. Bardzo dobrze pomaga w tym, aby włosy były wzmocnione. Do tego świetnie oczyszcza skórę głowy. W internetowych aptekach ma bardzo dobrą cenę.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Sposoby na wypadanie włosów

Post autor: mczay »

Ja mam duży problem z łuszczycą i aktualnie szukam dla siebie złotego środka. Na stronie: https://www.ducray.com/pl-pl/luszczyca znalazłam cieszące się dobrą sławą dermokosmetyki. Oferta od ducray jest na tyle dobra, że ich dermokosmetyki pomagają na wiele przypadłości - także na wypadanie włosów.
ODPOWIEDZ