szybkie sposoby na jęczmień

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
bettinab

szybkie sposoby na jęczmień

Post autor: bettinab »

Jakie są wasze szybkie sposoby na pozbycie się jęczmienia? Zrobił mi się dziś i niesamowicie piecze, znalazłam w necie żel jeczmień off, myślicie że warto coś takiego kupić?
Elis

Re: szybkie sposoby na jęczmień

Post autor: Elis »

Tak, ja używam Jęczmień off w takich sytuacjach właśnie, bo bardzo szybko przynosi ulgę i łagodzi swędzenie. Nie sprawdzają się u mnie domowe sposoby tak dobrze, jak ten żel właśnie. Kupuję w aptece bez recepty, można stosować od 3 roku życia.
Cyla

Re: szybkie sposoby na jęczmień

Post autor: Cyla »

Słuchajcie a orientujecie się czy jest to prawdą, że ten żel Jęczmień Off regularnie stosowany zapobiega nawrotom? Kurczę, gdzieś mi się obiła ta informacja o uszy, a nie ukrywam, że mam dość często ten dokuczliwy problem z grudką na powiece.

neutralizator radiestezyjny marmurowy
kiciakocia

Re: szybkie sposoby na jęczmień

Post autor: kiciakocia »

Tak, słyszałam o tym, a właściwie czytałam na stronie producenta, ze wzmacnia barierę ochronną naskórka i chroni przed czynnikami zewnętrznymi, w tym także przed działaniem bakterii.

fotografia yahoo
ODPOWIEDZ