Zapachowy balsam do ciała

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
łodyga

Zapachowy balsam do ciała

Post autor: łodyga »

Polecicie mi proszę jakiś ładnie pachnący balsam do ciała? Macie jakieś doświadczenia z tymi nowymi balsami od Victoria Vynn? Długo utrzymuje się zapach?
Adellkać

Re: Zapachowy balsam do ciała

Post autor: Adellkać »

Mi na suchą skórę pomaga balsam po kąpieli Exomega Control. Jest hipoalergiczny, w składzie wyłącznie naturalne składniki. Ładnie się rozprowadza, ładnie się wchłania, skóra jest potem przyjemna w dotyku i nie swędzi. Dla mnie dwie najważniejsze zalety tego produktu. Lepiej właśnie dobrze przemyśleć zakup balsamu, bo on ma realny wpływ na skórę
Awatar użytkownika
krasiczka
Posty: 41
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:15

Re: Zapachowy balsam do ciała

Post autor: krasiczka »

Najlepszym balsamem mega pachnacym jest ten z bielendy z serii Vegan Smoothie :) Jest arbuz z bananem albo borówka z kiwi i do tego jest tez fajny zel pod prysznic. Konsystencja jest bardzo fajna, nie lepi skóry i szybciutko sie wchlania. Skóra robi sie bardziej aksamitna i miekka w dotyku :) Typowo weganska formula z naturalnym skladem
ODPOWIEDZ