Obraz – czy to dobry pomysł na prezent?

Któż z nas nie miał w życiu dylematów dotyczących zakupu prezentów? Jeżeli jesteście w gronie tych szczęśliwców, to stanowicie zdecydowaną mniejszość w społeczeństwie. Niestety z doświadczenia wiem, że bardzo często myśląc o prezencie mamy w głowie totalną pustkę, a w oczach panikę. Stan ten pogłębia się wraz ze zbliżającym się wydarzeniem, na które prezent jest potrzebny.

Trafić w gustprezent1

Ciekawym, ale dość kontrowersyjnym pomysłem na prezent jest obraz. Idea ta ma swoje plusy i minusy. Wadą takiego rozwiązania, jest duże ryzyko nietrafienia  z wybranym prezentem. Dlatego żeby uniknąć wpadki, postarajcie się zrobić wywiad środowiskowy na temat gustu i zainteresowań osoby obdarowywanej. Zorientujcie się koniecznie w jakim stylu ma urządzony dom, a może ma swojego ulubionego artystę, którego obraz chętnie powiesi na swojej ścianie?

Rodzinna pamiątka

Jeżeli prezent jest przeznaczony dla kogoś z bliskiej rodziny, to sprawa staje się prostsza. Zamiast podarowywać kopię obrazu wielkiego malarza, albo romantyczny widoczek, sprezentuj Wasze wspólne zdjęcie wydrukowane na płótnie. Zrealizujesz to z łatwością poprzez stronę http://www.fotonarame.pl/. Zdjęcie wydrukowane na płótnie będzie wspaniałą ozdobą każdego salonu i jednocześnie piękną pamiątką, która przez długi czas będzie przywoływać ciepłe wspomnienia.

9 komentarzy

  1. W zeszłych roku zamówiłam obrazy dla najbliższej rodziny na święta. Przedstawiały one nas wszystkich wspólnie. Podarowałam je ze względu na mój długi wyjazd za granicę , żeby każdy pamiętał o rodzinnych miłych chwilach.

  2. Myślę, że obraz to dobry pomysł na przykład na parapetówkę. Jeśli ma to być prezent na inną okazję to postawiłabym bardziej na obraz spersonalizowany czyli ze zdjęcia. To spodoba się każdemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*